Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Skleník

Restauraci Skleník najdete v ulici Třinecká, uprostřed sídliště Letňany v Praze. V příjemném interiéru si zde můžete pochutnat na specialitách české kuchyně, každý den je připravováno také obsáhlé polední menu. Čepují tankové pivo Gambrinus 10°, k výběru je dále Pilsner Urquell , Velkopopovický Kozel černý a pro řidiče točené nealko Radegast Birell. Kapacita restaurace je 120 lidí s možností uzavřeného salónku pro 40 osob, vhodného pro pořádání společenských událostí. Samozřejmostí je letní zahrádka pro 70 sedících a k dispoici je též vlastní parkoviště.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Návštěva restaurace se nám líbila.Nebyl problém ani s malým pejskem,který byl v tašce.Pivo dobré.Malinovka dobrá.Tatarák také dobrý.Není co vytknout.Ačkoliv jsme nekuřáci,restaurace je veliká,tak nám to nevadilo.Doporučuji:))
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
prostředí bylo sice prostší, spíše hospodské, ale jídlo bylo dobré. Dali jsme si polévku a Caesar salát. Obsluha byla docela rychlá, jen na zaplacení jsme chvilku čekali
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO