Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Čajovna Siva

Arabská kafírna a čajírna, čajový sklep s více než 100 čaji z celého světa, vodní dýmky, přes 30 tabáků ochucených i čistých, vína nejen arabská, arabské speciality, cukroví z blízkého východu, orientální hudba, krámek čajem, vodními dýmkami a dalším zbožím z krajů blízkého a dálného východu. Každou středu, pátek a sobotu vystoupení břišních tanečnic. Siva je oáza ležící na Sahaře, konkrétně v její libyjské části na pouštní cestě vedoucí z přístavu Marsá Mathúr. Nachází se nejseverněji z linie oáz táhnoucí se téměř paralelně s Nilem a přibližně 200 kilometrů na západ od jeho toku. Siva byla osídlena za 26. dynastie (přibližně mezi roky 664 a 525 před Kristem) a zůstala, stejně jako většina oáz, pod egyptskou kontrolou po celé dynastické období (tj. období před Kristem). Dodnes patří k největším a nejznámějším oázám Sahary a to také díky starověkým památkám, jako je Aghurmi – chrám z období Ptolemaiovců, kde se roku 332 Alexandr Veliký za svého krátkého pobytu radil s Amonovým orákulem ohledně stavby Alexandrie.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO