Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 141x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Singidunum

Přehled hodnocení
89% celkově
85% personál
84% prostředí
89% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 80x
4 45x
3 14x
2 0x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Tady je to vždycky skvělé, rádi se sem vracíme. Při výběru jídla nemůžeme sáhnout vedle, protože je všechno výtečné.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Naše druhá návštěva byla o poznání větší rozčarování. Prodleva v komunikaci s personálem byla obří, na jídlo jsme čekali více než hodinu a některá jídla byla spíš vlažná (nejspíš ležela v kuchyni a čekala na zbytek). Bylo nás sedm, což není málo, ale ani moc, s ohledem na celkovou kapacitu restaurace. Naprosto přestřelené jsou tu ceny vína, litr z kategorie "dá sa Pražákům" za 400 je už moc.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Velmi příjemná restaurace s balkánsky pohostinným personálem. Z původně plánovaného rychlého oběda se stal vskutku gourmetský zážitek - po uvítání domácí pálenkou jsme okusili vynikající zeleninovou polévku, skvělou pljeskavici s jemným ajvarem doplněnou o číšníkem doporučené úžasné grilované papriky plněné kajmakem a domácím pečivem a k pozornosti formou drobného zákusku jsme neodolali zdejší kávě. Trošku vyšší ceny, ale jinak autentické. Zajímavá je též nabídka poledních menu.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice příijemná restaurace, kterou určitě navštívíme znovu. Jidlo bylo vynikající a výborně ochucené. Prostředí je příjemné, typické pro balkánskou restauraci, vhodná hudba dotváří atmosféru. Doporučuji k návštěvě.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velice prijemna restaurace, kterou urcite navstivim znovu. Jidlo bylo vyborne ochucene a cesrtvost byla poznat na prvni pohled (ryby, zelenina). Personal byl profesionalni a citil jsem se v restauraci dobre. Cely prijemny zazitek byla i nabidka velice chutneho aperitivu zdarma.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Milujeme pokrmy z mletého masa a balkánskou kuchyni vůbec, takže pro nás ideální podnik. :-) Pan majitel je velmi všímavý a ochotný, dokáže dobře poradit. Příjemné prostředí, vhodná hudba, prostě paráda! Zdá se, že máme novou oblíbenou restauraci. :-)
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Pro mne byla návštěva podniku sklaání. Objednali jsme si předkrm a hlavní jídlo. Moje mamča si objednala biftek. Nejenže se číšník nezeptal na propečenost, ale byl udělán well done a byl mimořádně tuhý. Moje kalamáry na grilu byly OK, bohužel kuchař lechce připálil česnek, takže pokrm byl lechce nahořklý. MYslím, že jiná jídla (plieskavica atd.) Mohou být lepší. Uvidíme příště.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO