Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

18.10. dojde k vypnutí našeho Restu obchodu s vouchery. Více informací zde.
7 fotografií

Siesta Lobby and Wine restaurant

Husova 200/16, Brno
· Právě otevřeno (07:00 - 22:00) Spravovaný podnik

Tento podnik je již spravovaný a udržuje své informace aktuální. Více informací o tom, jak začít spravovat podnik, získáte kliknutím zde.

Restaurace nabízí možnost jídla s sebou

Online rezervace

Restaurace přijímá rezervace přes portál Restu.

Rezervovat stůl
Na mapě

Informace Siesta Lobby and Wine restaurant

Inspirujte se útulným prostředím s onyxovou stěnou s krbem. Ochutnejte lahodné pokrmy naší národní i mezinárodní kuchyně a vyzkoušejte skvělá vína domácí a mezinárodní provenience z vinotéky, jejíž propojení s restaurací vytváří unikátní neopakovatelnou atmosféru.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  5

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Tak, po otevření restaurací a podniků jsem naběhl do zdá se nové nebo doposud nehodnocené restaurace v hotelu Inernacional. Restaurant se nachází hned v přízemí po pravé straně, které dominuje bar. V další části pak příjemná, intimní část s mramorem, dekorem vína a krabiček doutníku, čemuž dominuje i krb. Interier tedy na mne velmi zapůsobil a rád to zmíním. S jídlem, už to tak veselé nebylo. Nemohu říct, že by mi nechutnalo, například zvěřinové carpaccio bylo super, polévka se zeleného kari s tuňákem byla jemně pikantní, chuťově příjemná. Trošku rozčarování byly špagety aglio olio. Samotné špagety byly udělané správě a chutně, jemně pikantní avšak po dojedení mi zbyla v talíři louže oleje. Zda to bylo k prospěchu či nikoliv, to už je na názoru každého z konzumentů. Na jednu stranu špagety nebyly suché, na druhou však toho oleje bylo na můj vkus příliš, ale jídlu to moc neublížilo. Stejně rozpačitý byl dezert, vanilkové créme brulle. Chuť v pořádku ale krusta byla tak nějak doztracena. Obvykle je po celé "ploše" každopádně chuťově v pořádku. Celkově tedy jídlo bylo dobré, v porovnání s doposud navštívenými podniky. Nebyl jsem z něj ohromen, nebylo to ani zklamání. Kdyby mohly být půl hvězdy dal bych tři a půl. Obsluha byla profesionální, servis mírně s prostoji ale nebylo to nic hrozného. Celkově tedy příjemný, stylový a hezký interier, profi obsluha, dobré jídlo. Celkově hodnotím něco mezi DOBŘE/VELMI DOBŘE. Účet 910 Kč, placeno 1000 Kč.

 • Uživatelská fotka z Siesta Lobby and Wine restaurant
 • Uživatelská fotka z Siesta Lobby and Wine restaurant
 • Uživatelská fotka z Siesta Lobby and Wine restaurant
 • Uživatelská fotka z Siesta Lobby and Wine restaurant
 • +1
Rem
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno