Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 83x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bistro Sicily Café

Restaurace a kavárna nabízející zdravou BIO kuchyni, kde se pokrmy připravují stejným způsobem jako na Sicílii. Dále v nabídce najdete sicilskou kávu a BIO dorty Simply Good. V krásných prostorách restaurace se pořádají zajímavé výstavy.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Rázovitá kavárna. Plná, rezervace nutná. Prostor je kavárensky poněkud nacpaný. Nicméně jídlo je moc dobré a zajímavé. Doporučím saláty, protože tohle si všude nedáte.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Tentokrát jsme vyzkoušeli skvělé domácí těstoviny s pestem a výborné prosecco - vše bylo skvělé. Obsluha maličko pomalejší, ale příjemné prostředí a jídlo a pití to vynahradí.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Kavárnu Sicily jsem navštívil již poněkolikáté a opět jsem byl spokojen. Kromě kávy a dalších nápojů mají také velmi zajímavou nabídku jídel, ve které nechybí vegetariánské a veganské možnosti - během oběda navíc mívají skvělé polední menu. Tentokrát jsme si dali k vínu wrapy, od kterých jsem sice čekal trochu více, ale které nás i tak příjemně zasytily. Obsluha kavárny je velmi všímavá, takže na objednání není třeba dlouho čekat.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO