Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 13x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Siam Thai

Přehled hodnocení
86% celkově
84% personál
88% prostředí
86% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 5x
4 7x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Večerní rezervace ani nebyla potřeba, místa bylo habaděj. Trochu nás to znervóznilo, ale úplně zbytečně. Personál byl velice milý a ochotně radil s výběrem jídla, které bylo chutné a poměrně rychle připravené. Rozhodně se sem v budoucnu rádi vrátíme.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Po návratu z Thajska jsme chtěli vyzkoušet thajskou kuchyni u nás v ČR a musím uznat, že je opravdu autentická, alespoň dle toho, co jsme si objednali: Kuřecí Satay špízky, papajový salát, Pad Thai a lepkavá rýže s mangem jako dezert. V restauraci vaří thajský kuchař :-) Doporučuji!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsem s kamaradkou navštívila dle hodnocení uživatelů, spokojenost. Příjemný interiér, dobre jídlo a mila obsluha. Ráda se vrátím ochutnat něco nového.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Jídlo spíše lepší, prostředí pěkné, obsluha milá, ale trochu pomalejší. Celkově však restauracr působí dobrým dojmem.
Restaurace Siam Thai
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Really good food and atmosphere! Very friendly and helpful staff. Must go!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Food was amazing! The whole atmosphere was extremely professional including the decoration, music and general ambience! The staff were extremely friendly and service was great! Definitely worth multiple visits!
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Poslední návštěva byla drobným zklamáním. Jednalo se o polední menu. Jidlo bylo velmi dobré, ale bohužel špatně popsané v jídelním lístku. Zkrátka nic nenaznačovalo, že jídlo bude studené s čerstvou zeleninou. De facto salát s vepřovým masem a příloha - rýže. Číšník nám pak tvrdil, že nás upozornil, ale nastalo se (ani já, ani žena jsme si toho nevšimli). Naopak jsme si všimli, ze ani nikdo jiny nebyl upozorněn. Co brání napsat to rovnou do jidelniho listku? Restaurace si jinak zaslouží ve všem 4*.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naprostá spokojenost se vším všudy. Jídlo bylo opravdu skvělé, moc jsme si pochutnali, chuťové pohárky prostě zajásaly nad arzenálem nepoznaných chutí. Obsluha velice profesionální a sympatická. Rádi se vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byl jsem zde poprvé. Z obědovéhu menu jsem vybral polévku, zeleninový vývar a byl výborný. Dále pak nudle se zeleninou a zeleným kari. Bylo to jedno z nejostřejších jídel, co jsem za poslední dobu měl. Mohu doporučit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Siam Thai je nova thajska restaurace v Brně. Krasne prostredi restaurace, příjemná zahrádka a velmi mily personál s vynikajícím jídlem dělají návštěvu teto restaurace příjemným zážitkem! Urcite vyzkoušejte ;)
Restaurace Siam Thai Restaurace Siam Thai Restaurace Siam Thai Restaurace Siam Thai
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO