Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 13x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Siam Thai

Siam Thai je thajská restaurace, kde byste Čechy v kuchyni asi těžko hledali. Nabízí tradiční thajskou kuchyni, jako jsou jídla z woku, ostré kari pokrmy, rybí speciality, thajské deserty a další. K tomu Vám nabídnou osvěžující koktejly, nebo třeba čerstvý kokos, který se podává na prosluněných Thajských plážích. No a nesmí chybět ani Thajská piva Singha a Chang či Thajské destiláty. No prostě přijďte navštívit a ochutnat!

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Večerní rezervace ani nebyla potřeba, místa bylo habaděj. Trochu nás to znervóznilo, ale úplně zbytečně. Personál byl velice milý a ochotně radil s výběrem jídla, které bylo chutné a poměrně rychle připravené. Rozhodně se sem v budoucnu rádi vrátíme.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Po návratu z Thajska jsme chtěli vyzkoušet thajskou kuchyni u nás v ČR a musím uznat, že je opravdu autentická, alespoň dle toho, co jsme si objednali: Kuřecí Satay špízky, papajový salát, Pad Thai a lepkavá rýže s mangem jako dezert. V restauraci vaří thajský kuchař :-) Doporučuji!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsem s kamaradkou navštívila dle hodnocení uživatelů, spokojenost. Příjemný interiér, dobre jídlo a mila obsluha. Ráda se vrátím ochutnat něco nového.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO