Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 12x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Siam Thai

Siam Thai je thajská restaurace, kde byste Čechy v kuchyni asi těžko hledali. Nabízí tradiční thajskou kuchyni, jako jsou jídla z woku, ostré kari pokrmy, rybí speciality, thajské deserty a další. K tomu Vám nabídnou osvěžující koktejly, nebo třeba čerstvý kokos, který se podává na prosluněných Thajských plážích. No a nesmí chybět ani Thajská piva Singha a Chang či Thajské destiláty. No prostě přijďte navštívit a ochutnat!

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Po návratu z Thajska jsme chtěli vyzkoušet thajskou kuchyni u nás v ČR a musím uznat, že je opravdu autentická, alespoň dle toho, co jsme si objednali: Kuřecí Satay špízky, papajový salát, Pad Thai a lepkavá rýže s mangem jako dezert. V restauraci vaří thajský kuchař :-) Doporučuji!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsem s kamaradkou navštívila dle hodnocení uživatelů, spokojenost. Příjemný interiér, dobre jídlo a mila obsluha. Ráda se vrátím ochutnat něco nového.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Jídlo spíše lepší, prostředí pěkné, obsluha milá, ale trochu pomalejší. Celkově však restauracr působí dobrým dojmem.
Restaurace Siam Thai
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO