Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 9x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Siam Thai

Siam Thai je thajská restaurace, kde byste Čechy v kuchyni asi těžko hledali. Nabízí tradiční thajskou kuchyni, jako jsou jídla z woku, ostré kari pokrmy, rybí speciality, thajské deserty a další. K tomu Vám nabídnou osvěžující koktejly, nebo třeba čerstvý kokos, který se podává na prosluněných Thajských plážích. No a nesmí chybět ani Thajská piva Singha a Chang či Thajské destiláty. No prostě přijďte navštívit a ochutnat!

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Really good food and atmosphere! Very friendly and helpful staff. Must go!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Food was amazing! The whole atmosphere was extremely professional including the decoration, music and general ambience! The staff were extremely friendly and service was great! Definitely worth multiple visits!
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Poslední návštěva byla drobným zklamáním. Jednalo se o polední menu. Jidlo bylo velmi dobré, ale bohužel špatně popsané v jídelním lístku. Zkrátka nic nenaznačovalo, že jídlo bude studené s čerstvou zeleninou. De facto salát s vepřovým masem a příloha - rýže. Číšník nám pak tvrdil, že nás upozornil, ale nastalo se (ani já, ani žena jsme si toho nevšimli). Naopak jsme si všimli, ze ani nikdo jiny nebyl upozorněn. Co brání napsat to rovnou do jidelniho listku? Restaurace si jinak zaslouží ve všem 4*.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO