Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Restaurace v ČR jsou až do odvolání pro veřejnost zavřené. My ale neházíme flintu do žita a pomáháme těm, kteří to nevzdali. Najdete u nás nejobsáhlejší katalog restaurací, kde pro vás stále vaří. Seznam průběžně aktualizujeme a budeme rádi, pokud nám pošlete své tipy na info@restu.cz.

15 fotek
Podnik dočasně nepřijímá rezervace z Restu

Dne 12. března byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do 1. dubna a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

Pečené mléčné sele/Crispy roasted succkling pig

Podrobnosti o akci

  • Platnost:
  • 14. 10. 2019 - 31. 12. 2020 pouze ve dnech: čtvrtek
  • Cena:
  • 1 950 Kč 1/2 selátka
  • Místo:
  • Sia Restaurant (V Celnici 1034/6, Praha)
Rezervovat na akci

Popis akce

Každý čtvrtek od 17:00 podáváme pečené mléčné sele. Celé selátko doporučujeme pro 8 - 10 osob (3 900 Kč), poloviční pak pro 4 – 5 osob (1 950 Kč).

Během večera vám na stůl naservírujeme nejprve selečí vývar s čili, rýžovým vínem, okrou a nudlemi a poté pečené mléčné sele s restovanou vaječnou rýží se sezamem a jarní cibulkourestované selečí po sečuánsku s čínským zelím a černým octem, restovaný bok choi se zázvorem a česnekem, napařované kynuté buny, omáčku hoisin a spoustu u nás nakládané zeleniny!


Náš kuchařský tým prosí o rezervaci předem. Děkujeme!


Fotografie

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba