Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 15x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Sí Restaurant

Restaurace Sí se nachází v pasáži Vesmír v centru Ostravy. Díky prosklenému průčelí budovy v pasáži s odkloněním od rušné Nádražní ulice, má celý prostor uvolněnou a vzdušnou atmosféru. Restaurace má kapacitu 30 osob, do parlour se usadí dalších 10. Otevřením dveří v letních měsících zde vytvoří 16 míst pro další hosty.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsme navštívili už po třetí a opět nás nezklamala. Jídlo moc dobré a pití taktéž. Jediné co nám cyhbělo ke štěstí bylo větší teplo..bylo nám celkem chladno a na záchodě netekla teplná voda...ale jinak fajn
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace v centru Ostravy - neformální prostředí, velice zajímavé menu - vše vypadalo lákavě. Ochutnali jsme pražskou šunku a burger, obojí nás příjemně překvapilo ne úplně tradičními chutěmi - určitě se rádi vrátíme. Ochotná a příjemná obsluha.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO