Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 13x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Sí Restaurant

Restaurace Sí se nachází v pasáži Vesmír v centru Ostravy. Díky prosklenému průčelí budovy v pasáži s odkloněním od rušné Nádražní ulice, má celý prostor uvolněnou a vzdušnou atmosféru. Restaurace má kapacitu 30 osob, do parlour se usadí dalších 10. Otevřením dveří v letních měsících zde vytvoří 16 míst pro další hosty.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace v centru Ostravy - neformální prostředí, velice zajímavé menu - vše vypadalo lákavě. Ochutnali jsme pražskou šunku a burger, obojí nás příjemně překvapilo ne úplně tradičními chutěmi - určitě se rádi vrátíme. Ochotná a příjemná obsluha.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Tuto restauraci máme mooc rádi! Vždy si zde pochutnáme a líbí se nám, že menu se mění. Máme rádi i Vaše pivo. Tetokrát jsme měli kačenu a byla vynikající! A polévka chřestová taktéž!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi jsme si pochutnali, nové menu bylo úžasné a byli jsme překvapeni prezentací, i když se jednalo o ne/obyčejný salát z teplé zeleniny, určitě se zde rádi vrátíme.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO