Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

4 fotky
Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Shishabar Havířov

Tak trochu jiná čajovna, kde kromě klidného prostředí a přátelského personálu, naleznete celou řadu míchaných drinků, jak klasických, tak čajových. Pro ty z vás, kteří si chcete posedět a neholdujete čaji, mají připravena vína a šampaňské a také pivo. Nabízí 4 druhy piva, včetně nealkoholického.

Z jídel si můžete pochutnat na čerstvě připraveném sushi nebo kuskusu se zeleninou a kuřecími kousky. Pro sportovkyně tu mají zeleninové saláty a smoothie.

Mezi jejich speciality patří skleněné vodní dýmky s ovocným mixem a tabákem.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba