Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 68x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Sezio

Přehled hodnocení
87% celkově
86% personál
82% prostředí
85% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 27x
4 35x
3 6x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo vynikající, dali jsme si ctyri různá jídla, všechna byla vynikající, stejně jako pivo a kofola. Obsluha vtipná a vstřícná, určitě přijdeme znovu. Tímto malou vyderacku zdraví pani kofolova, velký potizista a další dva nejmenovaní kolegové :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do restaurace jsme si šly s kamarádkou povykladat a na kafe... káva byla skvělá. Daly jsme si i nealko drink, nešikovná servírka jeden z nich trochu vylila vedle sklenice a odešla. Předpokládaly jsme, ze šla pro hadr, ale už se nevrátila :( nakonec jsme si musely stůl utrit ubrouskem... zahradka je fajn, krom obcasneho pobíhání děti ke skakacimu hradu a zpět ke stolku zde byl celou dobu klid na delší povídání. Nakonec jsme si daly také kulajdu, hodnotíme čtyřmi hvězdičkami z pěti... krom te nešikovně slečny hodnotíme návštěvu kladně :)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Výborné jídlo, velice vstřícná a milá obsluha. Byli jsme moc spokojeni í s výhledem na tenisové kurty. Chodíme sem pravidelně sportovat a rádi se budeme vracet í na jídlo.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo jako vždy výborné plné chuti. Kombinace hříbků, smetany a vepřové panenky dokonalá. Čerstvé limonády také nejsou k zahození. Jediná slabina této restaurace jsou polévky.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Návštěva hotelové restaurace byla milá. Cenově lehce výše, ale kvalitou odpovídající. Jídlo opravdu dobré, pivo také. Trochu to kazil malý prostor a větší skupina lidí vedle, nebylo přes ně moc slyšet. Obsluha pak kmitala především kolem nich, nás si již všiímali méně. Přesto to byl dobře strávěný večer.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na to, že byla restaurace dost plná, tak nebyla tak hlučná. Obsluha byla milá a pozorná, jídlo celkem rychle připravené a dobré. Sezení u stolu bylo pohodlné.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Moc příjemná restaurace, hlavně musím ohodnotit příjemný a vstřícný personál. Jídlo výborné, ochutnala jsem rizoto se šafránem- ubrala bych trochu soli ale to už je jen maličkost. Jinak výborné a doporučuji
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Skvělé jídlo!!! Dala jsem si biftečky na parmezanovém risotu a bylo to vynikající. Stejně tak manželovo telecí a dětské řízečky s bramborovou kaší. Pro děti je tu velký dětský koutek. Návštěvou zde určitě neprohloupíte.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Všechna námi objednaná jídla byla velmi chutná, personál byl příjemný a prostředí sport hotelu také. Velmi jsme s našimi malými dětmi ocenili velký dětský koutek.
Zobrazit reakci restaurace

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO