Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 52x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Sezio

Přehled hodnocení
87% celkově
86% personál
81% prostředí
84% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 24x
4 24x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
V restauraci jsme byli již poněkolikáté, jídlo bylo vždy vynikající, tentokrát bohužel pouze dobré (gumové hranolky, nedochucené risotto), ale celkový dojem stále výborný. Pěkné prostředí, velice milá obsluha, dětský koutek.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Rezervace neni skoro potreba, i kdyz jsme prisli po bazene celkem pozde. Kafe chuťově dobre i capuccino neurazi ani nenadchne.Vanilkova zmrzlina ovsem vyborna..
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Z oblasti Jarova, kde při našem několikaměsíčním dočasném pobytu zkoumáme místní gastronomii, jsme se tentokrát kousek posunuli a vyrazili do Sezia. V moderním, ale příjemném prostředí nás přivítala ochotná servírka, v některých pasážích večera by však obsluha mohla být o fous rychlejší. Tuto drobnost však zcela vynahradilo jídlo, po výborném telecím vývaru na koňaku (a tudíž zajímavě nasládlém) následovala výborná a křehká telecí líčka, resp. kuřecí prsa ve slaninové krustě, obojí s velmi chutnou domácí bramborovou kaší. Bernard byl jako křen a domácí limonády osvěžující. I do tohoto podniku se ještě rádi vrátíme, i s ohledem na skutečnost, že ceny za vše výše uvedené jsou více než přijatelné.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Sezio restaurace nas velmi prekvapila a to hlavne kvalitou jidla a pomerem ceny. Opravdu jsme si s kamaradkou dobre pochutnaly. Obsluha byla velmi rychla a hlavne mila. Pri nejblizsi prilezitosti navstevy saunoveho sveta, neopomeneme navstivit i tuto restauraci.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Moc ráda chodím do této restaurace kvůli chutnému jídlu a příjemné obsluze. Bohužel tentokrát jsem byla obsluhou zklamaná. Číšník asi neznal základy stolování, bral nám talíře a skleničky z pod ruky. Zapomínal co jsme si objednaly. Snad to bude příště lepší. Nicméně jídlo bylo chutné.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Navštívili jsme již podruhé a byli jsme opět velice spokojeni. Výborné jídlo, příjemná obsluha, dětský koutek uvnitř i venkovní terasa se skákacím hradem. Určitě se zase vrátíme!
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemný oběd před návštěvou bazénu. Jídleníček je pestrý, jídlo dobré a obsluha příjemná. Ideální k návštěvě s přáteli, protože není potřeba hledat jinou restauraci v okolí.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Z jídelníčku si v Seziu vybere každý, díky tomu jsme restauraci vybrali s rodinou jako ideální ve spojení s návštěvou vodního světa Infinit. Příjemná obsluha, výborné jídlo. Všudypřítomná plastová "okna" by stačilo polepit dřevěným dekorem a vypadalo by to daleko lépe...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dneska velmi milé posezení na terase u Sportcentra Step. Obsluha byla příjemná a pití příjemně osvěžující po hodině tenisu na sluníčku. Fajn podnik, doporučení je na místě.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO