3 fotky

Restaurace Severka

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Severka

Restaurace Severka byla v roce 2000 kompletně zrekonstruována. Interiér je celodřevěný, rozdělený pódii s přístřešky a stěny jsou pokryty několika předměty, aby svoji atmosférou připomínal horskou chalupu. Restaurace vás osloví velice přívětivými cenami včetně polední nabídky, která vám nabízí výběr ze čtyř menu a je denně obměňována.

Specialitou šéfkuchaře je tradiční česká kuchyně. Nabízí ovšem i široký výběr steaků, zvěřinových a rybích specialit, vegetariánská jídla a těstoviny. Z nápojů vybírají pivo značek Plzeň, Gambrinus, Radegast a Kozel, kompletní nabídku nealko nápojů a vybraná moravská vína. 

Kapacita restaurace je 65 míst, 25 míst ve velkém salonku a 18 míst v malém salonku. V letních měsících nabízí navíc příjemné posezení na letní zastřešené terase s kapacitou 80 míst.

Vinárna Severka byla zbudována v roce 1992 ze sklepních prostor. Interiér je rozdělen do 5-ti boxů, které vám poskytnou větší soukromí, dále zde naleznete větší sezení a salonek.

Kapacita je 56 míst a 15-ti místný salonek. Každý pátek a sobotu pořádají diskotéku. 

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace