Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Severka

Restaurace Severka byla v roce 2000 kompletně zrekonstruována. Interiér je celodřevěný, rozdělený pódii s přístřešky a stěny jsou pokryty několika předměty, aby svoji atmosférou připomínal horskou chalupu. Restaurace vás osloví velice přívětivými cenami včetně polední nabídky, která vám nabízí výběr ze čtyř menu a je denně obměňována. Specialitou šéfkuchaře je tradiční česká kuchyně. Nabízí ovšem i široký výběr steaků, zvěřinových a rybích specialit, vegetariánská jídla a těstoviny. Z nápojů vybírají pivo značek Plzeň, Gambrinus, Radegast a Kozel, kompletní nabídku nealko nápojů a vybraná moravská vína. 

Kapacita restaurace je 65 míst, 25 míst ve velkém salonku a 18 míst v malém salonku. V letních měsících nabízí navíc příjemné posezení na letní zastřešené terase s kapacitou 80 míst. Vinárna Severka byla zbudována v roce 1992 ze sklepních prostor. Interiér je rozdělen do 5-ti boxů, které vám poskytnou větší soukromí, dále zde naleznete větší sezení a salonek. Kapacita je 56 míst a 15-ti místný salonek. Každý pátek a sobotu pořádají diskotéku. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Podnik vypadá uvnitř příjemně, dřevěný interiér. Mají i prostornou zahrádku, sice si člověk připadá jako v kleci, ale posezení je fajn. Vyzkoušeli jsme gambrinus filtr, nefiltr, ale pivo nebylo v dobré kondici. Obsluha milá.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO