Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Sesterna Bar

Jelikož je černé svědomí mnohem horší nez kouření a alkohol, přijďte si bez zábran odpočinout od každodenního shonu a poklábosit s přáteli nad kávou, dobrým vínkem nebo zlatavým mokem. Nebude se vám chtít odejít... přijďte a pijte, neb po smrti není rozkoše....

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Klasika. Podnik, který si na nic nehraje. Všechno levný včetně jídel k pivu. Bohužel tu bývá občas dost zakoureno, což tady tomu bere na kráse. Sednout si, pokecat a zmizet :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Oblíbené místo. Pivo dobré, hermelín opět také. Bohužel je tam vždy zakouřeno. Líbí se mi styl jak je sesterna nastavena, včetně vtipných WC. Sem se budu rád vracet.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Milý podnik, který má svoji atmosféru. Pivo opravdu dobrý. Měl jsem i klobásu a ta byla alespoň pořádná a za super peníze. Na Prahu a Vinohrady. Pokud si chce člověk skočit na pivo a na nic si nehrát, tak sem ano.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO