Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 8x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Serial Burgers

Přehled hodnocení
83% celkově
88% personál
85% prostředí
79% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 3x
4 3x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
vyborne burgery v centru PRahy - ceny klasicke pro burgrarnu, prostredi supeer, jidlo i piti take velice dobre. jen k burgerum a hranolkam mi prijde samozrejmost, ze prinesou kecup a majonezu - zde se musi za vse priplacet.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Excelentní burgery i jantarový ležák, který byl ve speciální nabídce. Objednali jsme si Silent Lamb Burger a Flank Steak Red & Blue burger navíc s jalapeno papričkami a oba byly naprosto fantastické. Snad jen hranolky mohly být trochu více křupavé. Personál milý a ochotný. Trošku dražší retaurace, ale to se dá v centru Prahy očekávat. Cena rozhodně odpovídá kvalitě. Určitě doporučuji a pokud budeme mít další cestu do Prahy, rozhodně restauraci znovu navštívíme.
Celkově   
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace Serial Burgers
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Zbrusu nový podnik zaměřený na burgery, steaky a sériové vrahy - odvážně těsně vedle slavné Jámy Steakhouse. Ideální lokalita, velmi dobře připravené burgery i steaky v mnoha variantách, příjemná a milá obsluha a pohodově hospodské a díkybohu kuřácké (!) prostředí. Skvělá vína od Františka Mádla a široká nabídka rumů. Malinko bych zlepšil tankovou Plzeň a možná zkusil přidat třeba jednu rotující pípu s nějakým proměnlivým malým pivovarem.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Z první návštěvy jsme byli velmi rozpolceni. Prostředí super, personál velmi dobrý, domácí limonády výborné, předkrm (smažené jalapenos s cedarem) velmi dobré. A pak se dostáváme k tomu hlavnímu - burger a hranolky. Objednali jsme si double cheeseburger s česnekovými hranolkami. Hranolky - velké zklamání - třetina nedosmažená, česnekové = posypané česnekovou solí... Burger - vypadal moc dobře, ale vůbec to dohromady to neladilo. Za 255 Kč (jeden z nejdražších v Praze) dostanete celkem málo muziky. Domácí houska byla spíše horší, maso medium bylo hodně medium rare, celý burger byl zbytečně veliký, ale to jeho "nijakost nevynahrazuje." V záplavě burgráren, kterých je v Praze mnoho vypadají Serial Burgers vším okolo super, ale chybí zde ne něco málo, ale celkem dost k dotažení u hlavního produktu...
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Dost nás překvapilo a zároveň pobavilo morbidní téma téhle restaurace. Nabídka se sice nově omezuje téměř pouze na burgery, ale ty jsou chutné a vydatné. Hovězí maso dokonale spláchne kvalitní točená Plzeň a kvalitní nabídka koktejlů.
Restaurace Serial Burgers Restaurace Serial Burgers
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pracovní oběd - příjemné prostředí. Hodně oceňuji především to, že i v rámci poledního menu se najde vegetariánská alternativa, která není jen ve formě smažáku s hranolkami.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO