Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 450x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Šenkovna Pub

Šenkovna je nově otevřená vinárna přímo v centru Prahy, s výbornou dopravní dostupností. Místo určené pro obchodní setkání, romantické posezení ve dvou, či bouřlivý večírek. V letním období můžete posedět na letní zahrádce, která je v klidném vnitrobloku a není časově omezena nočním klidem. Vždy je otevřena dle otevírací doby Šenkovny. 

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 2
jídlo 2
Ačkoli jsem žádala stůl pro tři, seděli jsme u dlouhého stolu na vysokých židlích v místnosti připomínající předsíň přímo proti vchodu, kde od dveří táhlo. Obsluha profi, someliér na úrovni. Jídlo - hotovka bez připomínek hodnocena kladně, minutka podprůměrná (kuře s grilovanou řepou a kozím sýrem - k udušení suchá a nezajímavá). Prostředí u vstupu hlučné, nevábné, velké zklamání.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Výborné víno, skvělé jídlo. Výborný servis i v případě vína.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do Šenkovny se vždy ráda vracím, mám velkou slabost pro jejich paštiku, škvarkovou pomazánku, sýrové i uzenářské prkénko a další laskominy. Vyhledávám spíše červená vína a jejich nabídka mě zcela uspokojuje. Příjemné prostředí a jeden z nejlepších personálů, obsluha je přátelská, komunikativní, vstřícná a zůstává profesionální, i když trochu přetáhnete ideální počet skleniček. Chodím do této restaurace už několik let, doporučuji kamarádům a nikdy mě kvalita posezení nezklamala :)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO