Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 10x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Šenk U Viléma

Krásný nově zrekonstruovaný hotel s restaurací v samém srdci Svitav. Gastronomie v hotelu Slavia je o jednoduchosti a vyváženosti chutí, čistotě designu pokrmů a tradičních surovinách, zpracovaných za použití moderních technologií a pracovních postupů. Tedy šetrně, aby si uchovaly svoje výživové hodnoty, ale hlavně svoje chuťové vlastnosti s ohledem na jejich sezonní dostupnost. Za zmínku jistě stojí, že většina pokrmů je bezlepkových a z regionálních zdrojů. Dále máte možnost ochutnat domácí pečivo, do kterého tu dávají pivní kvasnice a mláto z Pardubického pivovaru. A nebo se zastavte na skvělé dezerty od zdejší cukrářky. Během víkendů připravují speciální menu dle momentální sezony a nabídky regionálních dodavatelů.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velice přijemné prostředí, personál je milý a ochotný. Těstoviny výborné, steak by mohl být malinko více propečený, ale to je spíše subjektivní názor, chuťově byl velmi dobrý. Byli jsme zde v době oběda a i přes to, že v restauraci bylo poměrně plno, byli jsme obslouženi rychle a jídlo bylo také hned. Ceny jídel jsou přiměřené.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Hezká restaurace v samém centru Svitav. Personál příjemný, nebyl problém si vybrat místo a přesunout rezervaci jinam. Nabídka jídel byla dobrá, jídlo samotné fantastické. Určitě doporučuji návštěvu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO