Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 26x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Šenk U Viléma

Krásný nově zrekonstruovaný hotel s restaurací v samém srdci Svitav. Gastronomie v hotelu Slavia je o jednoduchosti a vyváženosti chutí, čistotě designu pokrmů a tradičních surovinách, zpracovaných za použití moderních technologií a pracovních postupů. Tedy šetrně, aby si uchovaly svoje výživové hodnoty, ale hlavně svoje chuťové vlastnosti s ohledem na jejich sezonní dostupnost. Za zmínku jistě stojí, že většina pokrmů je bezlepkových a z regionálních zdrojů. Dále máte možnost ochutnat domácí pečivo, do kterého tu dávají pivní kvasnice a mláto z Pardubického pivovaru. A nebo se zastavte na skvělé dezerty od zdejší cukrářky. Během víkendů připravují speciální menu dle momentální sezony a nabídky regionálních dodavatelů.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné posezení a skvělá možnost jak se osvěžit a nakrmit za parného letního dne. Vřele doporučuji k návštěvě a děkuji za chutné jídlo. Přeji všem dobrou chuť.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Prostředí útulné a obsluha milá jen v kuchyni by chtělo trochu zapracovat na času přípravy jidla a jeho přezentaci. Kokretně kuře supreme s liškovou omáčkou. Uvidíme příště :-)
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO