Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 9x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Šenk Na Parkánu

Pivovarský šenk Na Parkánu se jmenuje podle svého umístění u hradeb – parkánů. Je přímo propojen s Pivovarským muzeem – a i pivo, čepované v šenku, je svým způsobem jedním z exponátů. Šenk je zařízen v duchu zlaté éry plzeňského pohostinství 30. let 20. století. Nabízí nejen skvělý výčep piva, ale i velký výběr kulinářských specialit. Atmosféra dávných časů pivovarnického řemesla je tady – víc než kde jinde – zaručena.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Klasická česká strava zasazená do prostředí tradiční plzeňské pivnice. Čisto, velmi ochotný a profesionální personál a jídlo chutné. Navíc to "Na parkánu" odsýpá.
Celkově   
personál 1
prostředí 3
jídlo 4
Jidlo a pivo moc dobre ale obsluha tragicka a neochotna. Na dotaz jestli maji stul pro ctyri nam bylo odpovezeno ze musime hledat...
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Skvělá obsluha v pěkném prostředí. Výběr jídla dobrý. Měl jsem nákladany hermelin a byl dobrý, můžu doporučit. Hned vedle je pivovarské muzeum, které stojí za návštěvu.
Šenk Na Parkánu
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO