Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Selský dvůr, s.r.o.

Selský dvůr je bývalou významnou hospodářskou usedlostí, jež dodnes tvoří několik hospodářských budov. V minulých letech prošel celý areál komplexní rekonstrukcí a dostavbou. Ve stájích se postupně zabydleli koně mnoha plemen, své příbytky našli oslíci, miniprasátka, králíci, kozy a ovečky a každým rokem přibývají další zástupci hospodářských zvířat. Restaurace s původními cihlovými klenbami, kachlovými kamny a stylovým zařízením s kapacitou pro 60 hostů (ke slavnostní tabuli zasedne 42 lidí) je ideální pro konání větších akcí, hezkým místem pro svatby. V restauraci je dostatečný prostor pro živou hudbu a tanec. Restaurace je také vhodným místem pro školení a semináře. Hosté si mohou pronajmout školící učebny, konferenční sál, pronajmout si dataprojektor, plátno, flipchart. Ubytování je nabízené ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech s možností přistýlky, vlastním sociálním zařízením, přímo nad stájemi. Pro návštěvníky jsou zde možné aktivity spojené s jezdeckým sportem jako je výuka jízdy na koni, vození malých dětí na ponících, svezení v kočáře.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO