7 fotek

Restaurace Selský dvůr, s.r.o.

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Restaurace Selský dvůr, s.r.o.

Selský dvůr je bývalou významnou hospodářskou usedlostí, jež dodnes tvoří několik hospodářských budov. V minulých letech prošel celý areál komplexní rekonstrukcí a dostavbou. Ve stájích se postupně zabydleli koně mnoha plemen, své příbytky našli oslíci, miniprasátka, králíci, kozy a ovečky a každým rokem přibývají další zástupci hospodářských zvířat.

Restaurace s původními cihlovými klenbami, kachlovými kamny a stylovým zařízením s kapacitou pro 60 hostů (ke slavnostní tabuli zasedne 42 lidí) je ideální pro konání větších akcí, hezkým místem pro svatby.

V restauraci je dostatečný prostor pro živou hudbu a tanec.

Restaurace je také vhodným místem pro školení a semináře. Hosté si mohou pronajmout školící učebny, konferenční sál, pronajmout si dataprojektor, plátno, flipchart.

Ubytování je nabízené ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech s možností přistýlky, vlastním sociálním zařízením, přímo nad stájemi.

Pro návštěvníky jsou zde možné aktivity spojené s jezdeckým sportem jako je výuka jízdy na koni, vození malých dětí na ponících, svezení v kočáře.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace