Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Selská restaurace

V restauraci o kapacitě 78 míst nabízí převážně speciality české kuchyně. K dispozici je venkovní terasa. Restaurace je součástí Selského dvora, který hostům nabízí relaxační a sportovní vyžití v nádherném prostředí. Ubytování je možné využít ve třech kategoriích o celkové kapacitě 71 lůžek. Vkusné a nadstandartní ubytování v budově penzionu a Hospodářského dvora - splňující čtyřhvězdičkovou klasifikaci Asociace hotelů a restaurací ČR. Dále ubytování v chatkách a ubytování v turistických pokojích. Selský dvůr je vhodným a krásným místem pro pořádání svateb, nabízí možnost wellness pobytů, bazén, jízdy na koních, projížďky v kočáře taženém koňmi, dětské hřiště s prolézačkami a řetězovým hradem se skluzavkou.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO