Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace SEGESI, s.r.o.

Restaurace Petřvalďanka působí s úspěchem již šest let v Petřvaldě u Karviné na rozhraní Šenova a Petřvaldu. Těší se stále zvětšujícímu zájmu nejenom hostů z okolí, ale i jiných míst.

Přízeň si získala především svou kuchyní a denními i víkendovými menu. Je zaměřena zvláště na českou klasiku a i na speciality tradičních jídel ze zvěřiny, ryb a drůbeže tak, aby uspokojila všechny, kteří nás navštěvují nebo v budoucnu navštívit chtějí.

Naší výborní kuchaři pro Vás připravují jídla vždy z čerstvých surovin. O Vaší spokojenost se postará stále usmívající se personál restaurace Petřvalďanky.

Nabízíme prostor ke konání různých akci, narozenin, svateb nebo večírků a chceme, aby každé setkání bylo pro Vás událostí.

V létě je přístupné venkovní posezení s dětským hřištěm a možností grilování.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO