Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 44x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Sedm konšelů

Přehled hodnocení
76% celkově
77% personál
75% prostředí
73% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 6x
4 25x
3 8x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Restauraci jsme navštívili s přáteli po koncertě. Už několikrát jsme se zde spálili a tato návštěva to opět potvrdila. Personál byl nepříjemný, na pivo jsem čekali a ani nebylo moc dobré.. Jídlo jsem si raději ani nedala, tak tentokrát hodnotit nemohu. Ale celkový dojem špatný. Ale vyzkoušejte si to sami:-) třeba to byla zase jen náhoda..
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Z návštěvy restaurace jsme byli vcelku rozpačití. Obsluha byla nepříjemná. Nepřála si, abychom na ni mávali za účelem objednávky. Vcelku zajímavé nám přišlo, že pivo má míru 0,47 l, aby nebyl problém při kontrole... Jako kdyby nebylo lepší dát si záležet na plnohodnotném půl litru. Za onen oficiální "podmírák" zde navíc chtějí poměrně hodně peněz, přitom kvalita Plzně oproti konkurenci rozhodně není vyšší.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Chodíme sem s kamarádkami na kus řeči a na svíčkovou. Oboje je vždy moc dobré. Tamní kuchař umí dobře česká jídla, přijde mi,že i zlepšili servis. Páni číšníci se nám věnovali o sto šest.
Celkově   
personál 4
prostředí 2
jídlo 3
Poněkud chladný koncept pojetí restaurace na tak historicky exponovaném místě - dalo by se využít více . Standardní česká kuchyně , milá obsluha
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Poněkud poměrně studené prostředí příliš nekorespondující s historickým centrem a geniem loci okolo této restaurace . Jinak velmi dobrá kuchyně
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace navštívena při příležitosti oslavy promoce. Byl pro nás připraven salonek, který byl krásně upraven. Personál byl velmi přátelský a přinesl nám i vázu na květinu. Jídlo bylo výborné, zvláště pečená kachna!
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Jídlo je v restauraci spíše prupměrné, ale za tu cenu v pořádku. Prostředí mi připomíná jídelni více než restauraci, což je škoda. Podnik je zařízen levně a jednoduše. Personál ochotný.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO