Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 74 %    hodnoceno 45x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Sedm konšelů

Přehled hodnocení
74% celkově
74% personál
74% prostředí
72% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 6x
4 27x
3 11x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Tento podnik jsme navstivili na doporuceni pratel. Bohuzel,nesplnila ocekavani. Nevime,jestli jsme meli smulu na smenu,ale na takoveto adrese bychom ocekavali proklientsky naladenou obsluhu,nikoli aroganci. A ani jidlo nebylo nic extra
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
K Sedmi konšelům chodíme s přáteli několikrát do roka. Velmi nám vyhovuje prostředí, zejména - že restaurace je nekuřácká. Personál bývá vždy milý a ochotný. S kvalitou jídla jsme spokojeni, ceny jsou vzhledem k umístění restaurace příznivé.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
My jsme si ten podnik celkem oblíbili. Není to lapač na cizince, na to, že to je v centru, jídlo je dobré (měla jsem těstoviny pomodoro s parmezán a suroviny seděly), ceny přijatelné, nekouří se tam.
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Restauraci jsme navštívili s přáteli po koncertě. Už několikrát jsme se zde spálili a tato návštěva to opět potvrdila. Personál byl nepříjemný, na pivo jsem čekali a ani nebylo moc dobré.. Jídlo jsem si raději ani nedala, tak tentokrát hodnotit nemohu. Ale celkový dojem špatný. Ale vyzkoušejte si to sami:-) třeba to byla zase jen náhoda..
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Z návštěvy restaurace jsme byli vcelku rozpačití. Obsluha byla nepříjemná. Nepřála si, abychom na ni mávali za účelem objednávky. Vcelku zajímavé nám přišlo, že pivo má míru 0,47 l, aby nebyl problém při kontrole... Jako kdyby nebylo lepší dát si záležet na plnohodnotném půl litru. Za onen oficiální "podmírák" zde navíc chtějí poměrně hodně peněz, přitom kvalita Plzně oproti konkurenci rozhodně není vyšší.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Chodíme sem s kamarádkami na kus řeči a na svíčkovou. Oboje je vždy moc dobré. Tamní kuchař umí dobře česká jídla, přijde mi,že i zlepšili servis. Páni číšníci se nám věnovali o sto šest.
Celkově   
personál 4
prostředí 2
jídlo 3
Poněkud chladný koncept pojetí restaurace na tak historicky exponovaném místě - dalo by se využít více . Standardní česká kuchyně , milá obsluha

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO