Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 46x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Sedm konšelů

Rádi bychom Vás pozvali do naší restaurace a nabídli vám příjemné posezení.

K příjemně strávenému času patří zejména dobré jídlo a pití. Oboje Vám rádi poskytneme.

V naší restauraci si můžete vybrat jídla teplé i studené kuchyně. Připravili jsme pro Vás velké množství hotových jídel tradiční české kuchyně, ale i minutková jídla.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
K Sedmi konšelům chodíme s přáteli několikrát do roka. Velmi nám vyhovuje prostředí, zejména - že restaurace je nekuřácká. Personál bývá vždy milý a ochotný. S kvalitou jídla jsme spokojeni, ceny jsou vzhledem k umístění restaurace příznivé.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
My jsme si ten podnik celkem oblíbili. Není to lapač na cizince, na to, že to je v centru, jídlo je dobré (měla jsem těstoviny pomodoro s parmezán a suroviny seděly), ceny přijatelné, nekouří se tam.
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Restauraci jsme navštívili s přáteli po koncertě. Už několikrát jsme se zde spálili a tato návštěva to opět potvrdila. Personál byl nepříjemný, na pivo jsem čekali a ani nebylo moc dobré.. Jídlo jsem si raději ani nedala, tak tentokrát hodnotit nemohu. Ale celkový dojem špatný. Ale vyzkoušejte si to sami:-) třeba to byla zase jen náhoda..
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO