Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 44x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Sedm konšelů

Rádi bychom Vás pozvali do naší restaurace a nabídli vám příjemné posezení.

K příjemně strávenému času patří zejména dobré jídlo a pití. Oboje Vám rádi poskytneme.

V naší restauraci si můžete vybrat jídla teplé i studené kuchyně. Připravili jsme pro Vás velké množství hotových jídel tradiční české kuchyně, ale i minutková jídla.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Restauraci jsme navštívili s přáteli po koncertě. Už několikrát jsme se zde spálili a tato návštěva to opět potvrdila. Personál byl nepříjemný, na pivo jsem čekali a ani nebylo moc dobré.. Jídlo jsem si raději ani nedala, tak tentokrát hodnotit nemohu. Ale celkový dojem špatný. Ale vyzkoušejte si to sami:-) třeba to byla zase jen náhoda..
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Z návštěvy restaurace jsme byli vcelku rozpačití. Obsluha byla nepříjemná. Nepřála si, abychom na ni mávali za účelem objednávky. Vcelku zajímavé nám přišlo, že pivo má míru 0,47 l, aby nebyl problém při kontrole... Jako kdyby nebylo lepší dát si záležet na plnohodnotném půl litru. Za onen oficiální "podmírák" zde navíc chtějí poměrně hodně peněz, přitom kvalita Plzně oproti konkurenci rozhodně není vyšší.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO