Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurant Secrets

Restaurace Secrets je již takřka rok otevřena ve sklepních prostorech nacházejících se na malebném náměstí v centru Českých Budějovic. Čeká vás pečlivě vybrané menu připravené z čerstvých surovin spojených v chutích, které jistě potěší každého. 

Není novinkou, že restaurace od samého počátku věnuje pozornost pouze kuchyni, kde se nesetkáte s lepkem. To ovšem nějak neovlivňuje chuť či kvalitu výsledného jídla. Právě naopak. Díky zkušenostem a nadšení kuchařů si postupně začíná tato kuchyně získávat čestné místo mezi špičkovými restauracemi v Jihočeském kraji.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí v restauraci je velmi příjemné, jídlo nám velmi chutnalo, víno výborné. Bohužel nám byla v restauraci zima. Na dámských toaletách bylo také velmi chladno. Restauraci doporučuji a sama ji opět navštívím, jen s teplejším oblečením.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Restaurace prijima restu vouchery - palec nahoru. Obsluha mila, nevtirava. Uchvatil me vyber jidel z nekolika malo pokrmu, cimz, se domnivam, lze zarucit cerstvost ingredienci. Hotova porce je akorat velika, bohuzel v mem pripade chutova ne prilis vyrazna, zadny chutovy boom. Celkovy dojem pozitivni.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO