Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 74 %    hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Schwarzenberský panský dvůr

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
posezeni v restauraci bylo fajn obsluha dobrá přijemná až na bezmase jidlo ve kterém byli kousky slaniny,po reklamaci u servirky bylo "řečeno jo to se muže stat" a při placení když jsme to řikali čisnikovi tak on se nás zeptal jak se tam mohla slanina dostat. Ale i přesto jsme na restauraci nezanevřeli.jo a ještě jsem zapomněl řici že se nám omluvili.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Do Schwarzenberského panského dvora jsme vyrazili na sváteční večeři. Byli jsme spokojeni jak s milou obsluhou - chválíme pana číšníka za profesionalitu, rychlost a usměvavost. S jídlem jsme byli spokojeni.
Restaurace Schwarzenberský panský dvůr
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace Schwarzenberský panský dvůr překvapí již při vjezdu upraveným dvorkem a hezkou zahrádkou. Příjemná obsluha nám naservírovala mimo jiné naprosto úžasnou jehněčí kýtu!
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Příjemný ochotný personál, servis dobrý. Jidlo bylo dobré, trochu dražší na velikost porce, ale zase od podledu čerstvé, chuťově dobré. Přílohu jsme měli bramboráčky nebo spíše bramborové placky známé značky, uvítal bych domácí. Celkově dobré místo při cestě kolem.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO