Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

1 fotka

Hodnocení Restaurace Satuy

  • Celkem:
  • Jídlo: 2
  • Personál: 5
  • Prostředí: 4

Prostředí i obsluha perfektní. Jídlo bylo trochu zklamáním. Očekávala jsem více. Máme asijská jídla v oblibě, ale chuťově zde byla jídla podprůměrná. Kari i polévka nahořklé. Ochutnali jsme 6 jídel (předkrmy, hlavní chody i zákusky). Výborný byl tatarák z tuňáka (ale pozor, trochu "kostka ve skluzu") a pak ananasové carpaccio jako dezert. Kuře tandoori s kari rýží bylo sice chuťově dobré, ale zase ne hodno takto zaměřené restaurace (kopeček rýže s pečeným stehnem). Čokoládový dortík - čokoládový korpus, na něm čokoláda, obaleno čokoládou a přelité horkou čokoládou... trochu moc čokolády najednou a jednotvárné, alespoň jedna ingredience mohla být jiná. Celkový dojem tak ani velice ochotná a příjemná obsluha nezachránila. Bohužel nemohu doporučit.

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba