Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Šatlava - Frýdek-Místek II

Šatlava je moderní restaurace s mnoha tradičními prvky, s důrazem na kvalitu služeb a se širokým sortimentem zboží od pečlivě vybraných dodavatelů. Proto zve všechny příznivce dobrého jídla, kvalitních nápojů a zvláště pak českého piva k příjemnému posezení. Co se týče interiéru, může hostům nabídnout mnoho příjemných aktivit. V restauraci se nachází 4 dráhový bowling, velkoplošná televize, sloužící ke sledování sportovních přenosů, jukebox, wifi připojení a šipky. Za příznivého počasí je možnost posezení na venkovní zahrádce.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Jedna objednávka byla 500 g vykoštěné vepřové kolínko, jakmile bylo koleno doneseno na stůl, mělo maximálně 200 g! Tak jsem ho vrátil, obsluha ani nemrkla. Upozorňuji, že jsem si v konkrétním podniku nedával koleno poprvé a vždy jsem byl spokojen, ale tohle mě tentokrát dostalo! Velmi mě to zklamalo a budu uvažovat o mé budoucí návštěvě v tomto podniku! Buď to kuchař zkoušel nebo si to nedovedu představit. Jen škoda, že jsem koleno nestačil nafotit. Jinak obsluha ochotná a vcelku pohotová.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Skvělé jídlo, výborný personál, jen se v hlavní části restaurace kouří, takže klimatizace byla ouštěna tak, že bylo chvílemi až zima. Jinak opravdu super!
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO