Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 110x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Satchmo

Restaurace je umístěna v historickém centru města v areálu Klicperova divadla. Zásadní stavební rekonstrukce, která dala prostorům současnou podobu, proběhla na přelomu 20. a 21. století společně s opravou Klicperova divadla. Z původní budovy se podařilo zachránit prostory Masshausu s dochovanými klenbami I.NP. Zde můžete čerpat inspiraci, nebo jen tak utéct od shonu všedního dne. V suterénu budovy je umístěna klubová restaurace, kde se pořádají jazzové koncerty. Soukromí vám poskytne salónek navazující na klub. Protikladem k tomu může být setkávání na baru, kde jistě oceníte nabízený široký sortimentem značkovým destilátů. V letním období poskytuje celodenní stín severní zahrádka, které dodává atmosféru odpočinková zóna a letní scéna divadla. Satchmo restaurant a club si klade za hlavní cíl, aby hosté odcházeli s pocitem příjemně strávených chvil a rádi se vraceli. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
V restauraci nevěděli o naší rezervaci, alespoň to tvrdila velmi nepříjemná obsluha a ochota usadit 5 hostů byla nulová. Šli jsme jinam.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO