Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 105x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Satchmo

Restaurace je umístěna v historickém centru města v areálu Klicperova divadla. Zásadní stavební rekonstrukce, která dala prostorům současnou podobu, proběhla na přelomu 20. a 21. století společně s opravou Klicperova divadla. Z původní budovy se podařilo zachránit prostory Masshausu s dochovanými klenbami I.NP. Zde můžete čerpat inspiraci, nebo jen tak utéct od shonu všedního dne. V suterénu budovy je umístěna klubová restaurace, kde se pořádají jazzové koncerty. Soukromí vám poskytne salónek navazující na klub. Protikladem k tomu může být setkávání na baru, kde jistě oceníte nabízený široký sortimentem značkovým destilátů. V letním období poskytuje celodenní stín severní zahrádka, které dodává atmosféru odpočinková zóna a letní scéna divadla. Satchmo restaurant a club si klade za hlavní cíl, aby hosté odcházeli s pocitem příjemně strávených chvil a rádi se vraceli. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Ochotná obsluha, pěkné prostředí v pěkném zákoutí Hradce Králové. Obsluha udělala i jídlo, které nebylo na jídelním lístku. Jídlo chutné a výborně dochucené. Doporučuji všem.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace Satchmo v centru Hradce nabízí velice příjemnou atmosféru. K jídlu jsme si přes voucher objednali gyros s vepřovou panenkou. Maso bylo měkké, nejvíce mě však nadchl grilovaný lilek a cibulka. Malou vadou na kráse bylo dlouhé čekání na pokrm. Oceňujeme platbu kartou. Celkově bych restauraci určitě doporučila, jen nechoďte s velkým hladem :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO