Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Santini Garden

Santini Garden restaurant se nachází nedaleko Pražského hradu. Pochutnáte si na české moderní kuchyni a českých vínech. Můžete posedět v krásné zahradě, v níž byl pochován významný český architekt italského původu J. B. Santini-Aichel (1677 - 1723). Proslavilo jej založení jedinečného stylu, nazvaného jako barokní gotika. Restaurace se zahradou nabízí možnost uspořádat svatbu, firemní večírky nebo jiné kulturní akce či události.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Velice příjemný podnik v centru Prahy poblíž Malostranského náměstí. V objednávce byla marinovaná skořicová jablíčka s vanilkovou zmrzlinou a latté machiatto. Chuťově to bylo dobré.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Jedná se o podnik, který je velice pěkný. Obsluha zde byla aktivní a starala se o své zákazníky. V objednávce byl Red Velvet a Vídeňská káva. Chuťově to bylo velice dobré.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi krásná lokace restaurace přímo pod Pražským hradem, velmi příjemné prostředí (zejména zahrádka), milá obsluha a velmi dobré jídlo. Ceny na umístění restaurace adekvátní.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO