Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 6x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Santini Garden

Santini Garden restaurant se nachází nedaleko Pražského hradu. Pochutnáte si na české moderní kuchyni a českých vínech. Můžete posedět v krásné zahradě, v níž byl pochován významný český architekt italského původu J. B. Santini-Aichel (1677 - 1723). Proslavilo jej založení jedinečného stylu, nazvaného jako barokní gotika. Restaurace se zahradou nabízí možnost uspořádat svatbu, firemní večírky nebo jiné kulturní akce či události.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace s hezkou zahrádkou. Zákusek ke kávičce vynikající (marinovaná skořicová jablíčka s vanilkovou zmrzlinou). Kvůli vyšším cenám to není restaurace pro každodenní kafe. Škoda, že v restauraci hraje rádio a ne nějaká příjemná reprodukovaná hudba.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Velice příjemný podnik v centru Prahy poblíž Malostranského náměstí. V objednávce byla marinovaná skořicová jablíčka s vanilkovou zmrzlinou a latté machiatto. Chuťově to bylo dobré.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO