Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Restaurace v ČR jsou až do odvolání pro veřejnost zavřené. My ale neházíme flintu do žita a pomáháme těm, kteří to nevzdali. Najdete u nás nejobsáhlejší katalog restaurací, kde pro vás stále vaří. Seznam průběžně aktualizujeme a budeme rádi, pokud nám pošlete své tipy na info@restu.cz.

99 fotek
Podnik dočasně nepřijímá rezervace z Restu

Dne 12. března byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do 1. dubna a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

ROZVOZ/ TAKEAWAY

Podrobnosti o akci

  • Platnost:
  • 17. 3. - 30. 4. 2020
   17. 3. - 30. 4. 2020
  • Místo:
  • SANDUGA (Karlínské náměstí 238/6, Praha)

Popis akce

 Kvalita, chuť a perfektní servis o zákazníka je naším hlavním cílem! A proto Vám nabízíme možnost objednat si naše jídlo s sebou nebo si Fusion zážitek můžete nechat dovézt přímo k vlastním dveřím!

 Každý týden pro Vás máme speciální nabídku. Nezapomněli jsme ani na ty nejmenší labužníky, kteří si u nás také určitě vyberou a pochutnají. Vaše Sanduga.


The quality & taste is our main goal!

Takeaway or order the fusion oasis to your house!

Special offers for you & for the small gourmets.DÁREK K OBJEDNÁVCE NAD 2500 Kč - láhev Prosecco ❤

GIFT IF YOU ORDER OVER 2500 CZK- bottle of Prosecco ❤

Objednávky na tel. / Orders by phone: +420 773 938 433  

Fotografie

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba