Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 78x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace San Carlo

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Naprosto fantastická italská restaurace! Byli jsme jediní Češi mezi spoustou Italů užívajících si nedělní oběd. Výborná pizza a skvěle víno! V Praze moje volba číslo jedna!
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Italové dělající pravou neošizenou neapolskou, za tři minuty z pece vyndanou, pizzu. Ingredience a jejich těsto dá dohromady opravdu skvělý gastronomický zážitek a za tu cenu to opravdu stojí! Oceňuji vodu zdarma. Doporučuji!
Restaurace San Carlo
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci San Carlo musím doporučit 4 hvězdičkami. Se servisem jsem zde vždy spokojená a co se týče jejich menu, to nemá žádnou chybu, protože jsem z návštěvy vždy spokojená.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Člověk musí počítat s tim, že restaurace bývá plná ohromných skupin dvacetiletých expatů, a že u nabídky vína je prostor pro zlepšení, ale jinak nejlepší pizza v Praze
Restaurace San Carlo Restaurace San Carlo
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Moc dobrá italská restaurace! Mají tu nejen skvělou pastu, ale také další italská jídla. Chodím sem rád přes obědy, kde mají vždy dobrý výběr poledního menu. Párkrát jsem zašel také na večeři a nebyl jsem zklamán.
Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Pizza sice z tenkého těsta, ale s třícentimetrovým okrajem, nenadchla, na italskou restauraci nabídka bez nápadu. Pivo Staropramen OK, jemně perlivá minerálka v nabídce chyběla. objednaná irská whiskey nám byla donesena v likérových skleničkách (prvotní hloupý dotaz servírky raději nebudu komentovat), na naši připomínku nám byla druhá runda přinesena ve sklenicích na vodu (stejných, z jakých jsme pili objednanou minerálku). Myslím, že pokud mají v nabídce ještě jinou nabídku nápojů, než standardně italská vína (mimochodem, silně, silně předražená!!), měli by mít i "předepsané" sklo. Personál - dívka spíše tragická, mladý muž bez problému. Přes příjemné prostředí a klimatizaci, kterou jsme při těch 30 stupních mimořádně ocenili, nevidím jediný důvod, proč se do restaurace vracet.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Malá Itálie v centru Prahy, příjemné prostředí, italská obsluha. Velmi dobrá pizza. Poněkud netradiční dezerty, na kterých by nicméně ještě bylo možné trošku zapracovat.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO