Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Sampalero dětská kavárna a bazar

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Počet dětí, kočárků je tu omezen, takže i když je plno, je tu velmi příjemná atmosféra. Vždy teplo. Moc dobrá káva i limonády. Můžeme jen doporučit a majitelům vzkázat: Jen tak dál!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Jako vždy velmi příjemná atmosféře. Obsluha ráda a s úsměvem pomůže s vynést kočárek - podnik není bezbariérový. Mají zde vynikající limonády a dobrou kávu. Rádi se sem vracíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Krásné prostředí pro malé i větší děti. Úžasná obsluha,která pomůže s kočárkem. Chybí jen něco bezlepkového k zakousnuti. Chodíme sem moc rádi dopoledne,kdy tu nebývá tolik lidí.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí se sympatickou obsluhou, dobou kávou a sladkými dobrotami.Ideální pro setkání s přáteli s malými dětmi, které si vyhrají v koutku s mnoha hračkami a skluzavkou.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Úžasná dětská kavárna s dětským koutkem pro malé děti a s prolézačkami pro větší děti. Kavárna není bezbarierová ale velmi milá obsluha ráda pomůže s kočárkem. Dobré pití
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
V kavárně jsem byla poprvé a velice kladně hodnotím především dětský koutek, který je opravdu prostorný a zabaví se v něm i větší děti. Špaldová palačinka i tousty mi chutnaly, ale ocenila bych větší nabídku jídel.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO