Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Sampalero dětská kavárna a bazar

Sampalero je nekuřácká kavárna s hernou (dětským koutkem). Samozřejmostí je free Wi-fi, přebalovací pult, mikrovlná trouba (pro ohřátí příkrmů pro děti) a vysoké krmící židle. Přijďte si vychutnat tradiční italskou kávu Pascucci a ochutnat dezerty, toasty či italské panini. Domácí palačinky jsou připravovány ze špaldové mouky a BIO surovin. Dětský koutek o celkové velikosti 30m2 je patrový, se skluzavkou do polstrovaného bazénku s kuličkami. Dětská kuchyňka a řada interaktivních, dřevěných a plyšových hraček jsou pravidelně kontrolované a desinfikované.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Krásné prostředí pro malé i větší děti. Úžasná obsluha,která pomůže s kočárkem. Chybí jen něco bezlepkového k zakousnuti. Chodíme sem moc rádi dopoledne,kdy tu nebývá tolik lidí.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí se sympatickou obsluhou, dobou kávou a sladkými dobrotami.Ideální pro setkání s přáteli s malými dětmi, které si vyhrají v koutku s mnoha hračkami a skluzavkou.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Úžasná dětská kavárna s dětským koutkem pro malé děti a s prolézačkami pro větší děti. Kavárna není bezbarierová ale velmi milá obsluha ráda pomůže s kočárkem. Dobré pití
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO