Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Samo jídelna - pivnice

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Samoobslužná jídelna je hojně navštěvovaná řemeslníky kteří pracují v blízkém okolí. Čepují zde tankové pivo a vaří každý všední den rozmanitá polední meníčka.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Šikovná samoobslužná jídelna hned vedle pošty u stanice autobusu na Petřinách. Ochotný personál a dobré hotovky. Dá se posedět i na předzahrádce s dobrým pivkem.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Samoobslužná jídelna u pošty na Petřinách je dobrá na rychlý oběd, ale dá se sem i zajít pro zákusky, nebo obložené chlebíčky. Nachází se u autobusové zastávky.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Do této samoobslužné jídelny se dá zajít na rychlý a chutný oběd. Mají zde také chlebíčky a dobré zákusky. Brzy už bude možné posezení venku na předzahrádce.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Samoobslužná jídelna - pivnice u pošty Petřiny je velmi navštěvovaná v čase oběda řemeslníky pracujícími v blízkém okolí. Je zde šikovný personál a vaří chutné jídlo.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO