Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 74x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Samarkand

Výborná uzbecká kuchyně, kouzelné prostředí pražské Kampy, výhled na Karlův most a úchvatný interiér – to je uzbecká restaurace Samarkand, jediná svého druhu v Česku.

V jídlech uzbecké kuchyně, která už se dávno stala vizitkou kultury celé Střední Asie, se snoubí vytříbený šarm kulinářského umění s exotikou Starého Východu. Do klenotnice světového kuchařského umění dávno patří jak sváteční pilaf, tak lagman nebo vynikající uzbecký chléb. V Samarkandu vás navíc čeká opravdová exotika – vaří tu praví uzbečtí kuchaři podle tradičních národních receptů.

Každičký detail interiéru restaurace vychází z dávných tradic uzbeckých mistrů. Svou krásou vás uchvátí vyřezávané lustry z čistého dřeva nebo tapčan (vyřezávané lůžko) dovezený z Uzbekistánu. Východní ručně tkané koberce s bohatými a různorodými vzory dodají každému návštěvníkovi pocit tepla a pohodlí. Keramická mozaika na stěnách je zhotovena stejně jako mozaiky na starých medresách a památkách starobylého Samarkandu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Naprosto fantastický zážitek. Festival chutí. Velmi čisté a příjemné prostředí. Nadstandardně milá obsluha. Poznali jsme díky voucheru ze slevového portálu, ale určitě se budeme vracet i bez něj. Opravdu skvělé. Můžeme jen doporučit.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Výborné jídlo, obsluha byla velmi milá a příjemná, prostředí je stylové. Už se těšíme na příští návštěvu, až ochutnáme další speciality!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Obsluha velmi příjemná a milá, prostředí pěkné a jídlo výborné. Mohu opravdu doporučit. Obvzlášť dezert byl neskutečně úžasný :-)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO