Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 70x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Samarkand

Výborná uzbecká kuchyně, kouzelné prostředí pražské Kampy, výhled na Karlův most a úchvatný interiér – to je uzbecká restaurace Samarkand, jediná svého druhu v Česku.

V jídlech uzbecké kuchyně, která už se dávno stala vizitkou kultury celé Střední Asie, se snoubí vytříbený šarm kulinářského umění s exotikou Starého Východu. Do klenotnice světového kuchařského umění dávno patří jak sváteční pilaf, tak lagman nebo vynikající uzbecký chléb. V Samarkandu vás navíc čeká opravdová exotika – vaří tu praví uzbečtí kuchaři podle tradičních národních receptů.

Každičký detail interiéru restaurace vychází z dávných tradic uzbeckých mistrů. Svou krásou vás uchvátí vyřezávané lustry z čistého dřeva nebo tapčan (vyřezávané lůžko) dovezený z Uzbekistánu. Východní ručně tkané koberce s bohatými a různorodými vzory dodají každému návštěvníkovi pocit tepla a pohodlí. Keramická mozaika na stěnách je zhotovena stejně jako mozaiky na starých medresách a památkách starobylého Samarkandu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Velmi čistá příjemná nezakouřená restaurace. Jídlo výtečné, obsluha velmi příjemná. O degustačních chodech vás informují, jídlo jsou schopni popsat, doporučit jak správně konzumovat a přitom dodržují decentní soukromí návštěvnika. Jediné mínus bylo nedorozumění s dýškěm. Doplatek za jídlo nad rámec Voucheru jsme měli 450Kč. S obsluhou jsme byli tak spokojeni, že jsme ponechali 250Kč dýško, tedy útrata celkem 700Kč. Platili jsme tisícovkou a dožadovali se vrátit 300Kč. Bohužel obsluha byla tak zaskočená, že nám nevrátili vůbec nic. Nám už bylo hloupé jít na bar a tuto situaci řešit a nechtěli jsme si kazit zážitek. I když co si budeme povídat .... Až na toto nedorozumění VELMI doporučuji!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naprosto špičková restaurace. Skvělá obsluha a hlavně vynikající jídlo. Určitě přijdeme zas. Kdo umí ocenit východní kuchyni, určitě si pochutná. Restaurace má velmi pěkný interiér a dostatek útulných stolků pro páry, ale i větší skupiny. Kdo miluje fastfood, by sem chodit rozhodně neměl. Je to jiná třída podniku a projevuje se to i cenově. Dva chody, čaj a desert pro dva vyjde tak na 1000-1500 kč, což je podle mě v pořádku.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vynikající originální uzbecká kuchyně, včetně autentického prostředí a obsluhy. Velmi doporučuji cokoliv s lilkem a skopovým masem... opravdu vědí jak ho připravit a netřeba mít předsudky.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO