Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Saloon Pub

Místo, kde si zákazníci mohou posedět s přáteli, dobře se najíst a napít. Od 11.00 do 14.00 hodin se připravuje polední menu, odpoledne a večer pak jídla ze stálého jídelního lístku. V nápojovém lístku je bohatá nabídka alkoholických i nealkoholických nápojů, domácí limonády, nabídka teplých nápojů, rozlévaná a lahvová vína a vedle tradičních pivních značek je i aktuální nabídka pivních speciálů.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Navštíveno po několikáté a jídlo bylo opět vynikající. Čekali jsme na něj déle, ale jsme spokojeni. Výběr z různých druhů piv nás také potěšil. Určitě jsme zde nebyli naposledy.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Výborný podnik pro posezení s přáteli. Ideální, když si chce člověk vychutnat americkou atmosféru. Přijatelné ceny a příjemný personál. Doporučuji stripsy k pivu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krásný interiér, super kuchyně s obsluha.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO