Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Saloon Pub

Místo, kde si zákazníci mohou posedět s přáteli, dobře se najíst a napít. Od 11.00 do 14.00 hodin se připravuje polední menu, odpoledne a večer pak jídla ze stálého jídelního lístku. V nápojovém lístku je bohatá nabídka alkoholických i nealkoholických nápojů, domácí limonády, nabídka teplých nápojů, rozlévaná a lahvová vína a vedle tradičních pivních značek je i aktuální nabídka pivních speciálů.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Výborný podnik pro posezení s přáteli. Ideální, když si chce člověk vychutnat americkou atmosféru. Přijatelné ceny a příjemný personál. Doporučuji stripsy k pivu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krásný interiér, super kuchyně s obsluha.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Do Saloonu chodím velice často kvůli blízkému bydlišti s přáteli. Po nedávné rekonstrukci je to jeden z mála podniků v okolí, který se může pyšnit krásným a novým prostředním. Jídlo je tedy zatím na tři hvězdičky, určitě je co zdokonalovat a personál bohužel taky. Servírce, aby jste za úsměv zaplatili.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO