5 fotek

Kavárna Salieri café

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Kavárna Salieri café

Kavárna je do 1.3.2018 z důvodu rekonstrukce zavřená.

Kavárna byla otevřena v listopadu roku 2003 rekonstrukcí objektu bývalé pekárny. Kavárna je rozdělena na 2 části:

barovou – dominantou je bar dlouhý 5,5 m a moderní interiér. Kavárenskou – výzdobu tvoří obrázky města z doby okolo roku 1920 a stylový nábytek.

V Salieri chtějí být originální, proto pouze zde dostanete smetanu ke kávě ve speciální porcelánové kravičce vyrobené exkluzivně pro tuto kavárnu, louhování čaje Vám změří přesýpací hodiny Ronnefeldt. Dále v nabídce naleznete domácí zákusky, zmrzlinové poháry, koktejly a mnoha dalších dobrůtek.

Salieri café je plně klimatizována. Za zmínku stojí snídaně, které připravují každý všední den od 8-11 hodin, 4 varianty lahodných snídaní. Menu za pouhých 59,- Kč včetně nápojů.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 5
  • Personál: 5
  • Prostředí: 5

Skvělá kavárna v Hradci Králové. Velmi příjemné prostředí, v létě navíc možnost posedět na zahrádce. Výborná káva. Mléko podávané v "kravičce" - stylovka jak má být :-) Úžasné domácí limonády. Výběr z domácích moučníků. A v neposlední řadě i příjemný personál, který dotváří kouzlo toho místa (poděkování slečně Klárce a jejímu krásnému úsměvu). O této kavárně nelze psát jinak než v superlativech. Rozhodně si ji zapište na seznam "must visit" pokud jste v Hradci Králové na výletě.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace