Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Salieri café

Kavárna byla otevřena v listopadu roku 2003 rekonstrukcí objektu bývalé pekárny. Kavárna je rozdělena na 2 části: barovou – dominantou je bar dlouhý 5,5 m a moderní interiér. Kavárenskou – výzdobu tvoří obrázky města z doby okolo roku 1920 a stylový nábytek. V Salieri chtějí být originální, proto pouze zde dostanete smetanu ke kávě ve speciální porcelánové kravičce vyrobené exkluzivně pro tuto kavárnu, louhování čaje Vám změří přesýpací hodiny Ronnefeldt. Dále v nabídce naleznete domácí zákusky, zmrzlinové poháry, koktejly a mnoha dalších dobrůtek. Salieri café je plně klimatizována. Za zmínku stojí snídaně, které připravují každý všední den od 8-11 hodin, 4 varianty lahodných snídaní. Menu za pouhých 59,- Kč včetně nápojů.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvělé jako vždy.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvělá kavárna v Hradci Králové. Velmi příjemné prostředí, v létě navíc možnost posedět na zahrádce. Výborná káva. Mléko podávané v "kravičce" - stylovka jak má být :-) Úžasné domácí limonády. Výběr z domácích moučníků. A v neposlední řadě i příjemný personál, který dotváří kouzlo toho místa (poděkování slečně Klárce a jejímu krásnému úsměvu). O této kavárně nelze psát jinak než v superlativech. Rozhodně si ji zapište na seznam "must visit" pokud jste v Hradci Králové na výletě.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO