Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 12x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Šalanda U Průhonu

Šalanda je místem, kde se lidé rádi a především opakovaně setkávají. Je založeno na úctě k pivu a tradiční gastronomii. Čepují zde tankové pivo, tanky jsou umístěné přímo za výčepem. Každý den zde připravují speciální menu v rámci týdenní nabídky.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Prijemne prostredi, obsluha mila, vstricna a rychla, jidlo pripraveno rychle, jen kvalita trochu pokulhavala. Bulka u hamburgeru gumova - malo rozpecena, maso byť melo byt medium, tak bylo spis mene, ale chutovej obstojne.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Šalanda nezklame. Příjemná a rychlá servírka, výborné krušovické pivo, výborné jídlo (a velké porce). Tortilla s mini řízečky byla porce téměř pro dva, tatarák s topinkami obnáší porci 6 topinek (my jich nakonec měli sedm menších). Minule nám nechutnalo rozlévané víno, takže jsme si nyní dali rovnou lahvinku Pálavy - pozdního sběru. Pivo je výborně ošetřené. Jediná výtka, kterou bych měla, je absence jídelního lístku na webových stránkách - člověk před návštěvou restaurace nezjistí, jaký mají jídelníček.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO