Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 64 %     hodnoceno 11x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Šalanda Praha

Koncept Šalanda je určen pro milovníky tradičního krušovického piva v prostorách, kde na Vás dýchne nostalgická atmosféra zlaté éry třicátých let minulého století a to nejen díky příjemnému interiéru a nejlépe ošetřenému pivu, ale i pro menu inspirované klasickou českou kuchyní.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Příjemné prostředí, ktere jistě uspokojí potřeby hostů čekajících na vlak. Jídlo hodně mastne, obsluha rychla indiferentni. Ceny na charakter nádražní restaurace dost premrstene.
Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 2
Kritizuju málo a kritizuju nerada, ale po dnešní návštěvě jsme bohužel odcházeli s dost rozporuplnymi pocity. Na doporučení obsluhy jsem sla do hovězího steaku a poté si uvědomila, ze se me nezeptali, jak moc propeceny bych ho chtěla. Požádala jsem tedy obsluhu, jestli by mohl byt propeceny více a dostalo se mi usklebku a steak samozřejmě prinesl krvavý. Při placeni celou situaci zachránila servírka, která byla naopak skvělá a ihned zajišťovala, jestli bylo vše v pořádku a snad jen díky ni bych Salande dala druhou šanci.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO