Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 21x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Šalanda Mladá Boleslav

Přehled hodnocení
83% celkově
77% personál
88% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 8x
4 10x
3 3x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Šalanda je jasná volba pro milovníky piva. Výběr je skutečně široký a piva chutnají. Menu není příliš široké,ale každý si snad vybere. Ceny jsou víceméně shodné s podobnými podniky v MB.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Do Šalandy chodím rád, ale tentokrát to nebylo úplně ono, personál byl poněkud zmatený, vybrané jídlo z lístku nebylo, tankové pivo došlo v pátek ve 22.30 a uvnitř stále není úplně vyřešeno pořádně odvětrávání...
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
První návštěva v boleslavské Šalandě. Prostředí je příjemné, jen když je více osob je zde veliký hluk, ale tak je to restaurace, takže je to pochopitelné. Byla jsem velice nadšená příjemnou a ochotnou obsluhou, která i dobře poradila apod. Jídlo bylo dobré a pivo taktéž.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Opět pěkné posezení s rodinou v Šalandě. Jídlo moc dobré, i když jsme chvilku čekali. Prostředí také příjemné. Personál byl milý, ale s vylidňující se restaurací byl čím dál aktivnější, až moc :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově   
personál 1
prostředí 5
jídlo 2
Restauraci bohužel nemohu na polední pracovní oběd doporučit. Četl jsem recenze ostatních a říkal jsem si že to nebude tak hrozné. Na pití jsme čekali 15minut na jídlo v podobě salátu a mexické pánve (hotovky) čekali 35minut. Fazole byli vlažné, porce jako v mateřské školce s asi čtyřmi kolečky salámu. Jidla na jidelnim lístku během naší návštěvy ani ne hodinu po otevření docházela. Na place chaos, pak nám donesli jídlo co si nikdo neobjednal. Pak kolegynim po objednani oznamili ze salat take došel ale že ho dodělávají. Odcházeli jsme po hodině a čtvrt z oběda na 30minut.
Celkově  
personál 1
prostředí 5
jídlo 5
Prostředí i jídlo je super, jen ta obsluha je katastrofální. Na to kolik tam těch děvčat bylo jsme si musely o vše říkat a i tak na to zapomněly.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
prijemny podnik pro vecer s prateli!

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO