Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 24x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Šalanda Mladá Boleslav

Krušovická Šalanda je originální a příjemné místo přizpůsobené pivním znalcům, kde je do detailu vše přizpůsobeno pivu a starosti o něj.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Navštívila jsem restauraci již po několikáté, poprvé jsem využila nabídku poledního menu a objednala jsem si špíz s vepřovým masem a šťouchané brambory.. Přestože bylo teprve něco málo po 13h., maso bylo oschlé a celý oběd notně vychladlý. Škoda, protože na chuť bylo jídlo vynikající. Kamarádka měla výborný banánový dezert. Obsluha vstřícná, milá.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jedna z lepších hospod v Boleslavi. Obsluhoval nás číšník v zácviku, který toho o nabídce piv moc nevěděl, tak jsme si dali "pivní degustaci" co je asi 6 vzorků piv. Byla to dobrá zkušenost a navíc jsme si každý mohli dát pivo, které nám nejvíce chutná
Celkově     
personál 3
prostředí 5
jídlo 1
I kdyz salat, ktery jsem si objednala byl i s proteiny navic (housenka v salatu), tak restaurace dela dobry dojem. Nez se samozrejme dostanete na placeni, pac obsluha ma problem s pocty.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO