Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 116x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Salabka

Překvapující kombinace, tradiční recepty, moderní pojetí, čerstvé a kvalitní suroviny. To je alfou i omegou zdejší kuchyně. Ať již ochutnáte kterýkoliv z pokrmů připravených teamem šéfkuchaře Petra Kunce, oceníte nápaditost autorsky sestavených jídel, souznění i kontrast použitých ingrediencí, styl s jakým je pokrm podáván. Hra barev, chutí, vůní i textur - na své si přijdou všechny smysly. A když navíc ochutnáte některé z oceňovaných vín z hroznů révy z jižních svahů zdejšího vinohradu, která se zde po staletí pěstuje? Dopřejete si nevšední zážitek, který vás bude lákat k další návštěvě.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Kamenný dům na krásném místě nad Prahou. Obsluha velmi milá a jídlo excelentní! Vždycky se sem budeme rádi vracet. Vína lahodná, skvělé zakončení s místní pálenkou !
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo i servis zcela naplnily má očekávání
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pokud chcete poznat gastronomii tak trochu jinak, odjinud a v jiném levelu, vyzkoušejte Salabku. Vaří se zde s pinzetou, fantazií a zřejmě i s láskou:)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO