Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 73 %    hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Sakura´s Praha

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Koncept tohoto podniku staví na running sushi způsobu stolování. Nabídka pokrmů je velmi pestrá. Dobré je, že oproti klasickým running sushi v obchodních centrech, na které jsem zvyklá, je tento podnik uzavřený, proto je zde atmosféra příjemnější.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Prostředí restaurace vcelku běžné na asijské runnig sushi. Občas se musítě vypořádat s tím, že jídlo jezdí "nevyrovnaně", tj. občas jede velké množství jednoho druhu, ale ostatního je málo. Jinak je ale jídlo dobré a můžu doporučit (stejně tak jako dobrý zelený čaj).
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Doporučuji running sushi - oproti klasickému konceptu v obchoďáku velmi hezké uzavřené prostředí, i během "happy hours" široká nabídka sushi, velmi milá obshluha, pán se přišel i zeptat, co bychom si na pásu přály a navíc v nabídce mají bubble tea.
Restaurace Sakura´s Praha
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace je umístěna v prvním patře obch. pasáži. Při příchodu, jako u podobných asijských restauraci vám obsluha nabídne teplý ručník. Mám rád japonská jídla, ale při pohledu na porci s takovou cenovkou si říkám, že bude lepší navštívit Brasileiro ve Slovanským Domě.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO