Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 73 %    hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Sakura´s Praha

Nabízí speciality japonské a asijské kuchyně. Japonské speciality pro vás připravuje tým zkušených asijských kuchařů. Kromě sushi a sashimi nabízí veliký výběr pokrmů teplé kuchyně. Zdejší specialitou jsou tradiční nudlové polévky PHO. Na své si přijdou i milovníci masa jako je hovězí, kachna, kuře,ale také vegetariáni. Návštěva této restaurace je skvělý způsob, jak oživit vaše obchodní jednání, večer s přáteli nebo překvapit rodinu něčím neobvyklým. Nabízí nejrůznější alkoholické nápoje, saké nebo pravé japonské zelené čaje a koktejly. Vinný lístek obsahuje jak vína, která se svěle snoubí s nabízenými pokrmy, ale také ty, které si dobře vychutnáte samotné. Reprezentativní a útulné prostory baru jsou výbornou volbou pro konání business meetingů nebo nejrůznějších oslav.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Koncept tohoto podniku staví na running sushi způsobu stolování. Nabídka pokrmů je velmi pestrá. Dobré je, že oproti klasickým running sushi v obchodních centrech, na které jsem zvyklá, je tento podnik uzavřený, proto je zde atmosféra příjemnější.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Prostředí restaurace vcelku běžné na asijské runnig sushi. Občas se musítě vypořádat s tím, že jídlo jezdí "nevyrovnaně", tj. občas jede velké množství jednoho druhu, ale ostatního je málo. Jinak je ale jídlo dobré a můžu doporučit (stejně tak jako dobrý zelený čaj).
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO