Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 192x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Sakura´s Chinese & Japanese restaurant

Netradiční čínsko-japonská restaurace v prostorách obchodního centra. Dvoupodlažní dispozice, kuřácká s vchodem z ulice, nekuřácká s vchodem z pasáže. Asijská tradiční jídla, sushi a speciality od asijských kuchařů.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Nejoblíbenější sushi podnik v Liberci. Relativně velký výběr sushi talířů a zároveň alternativ pro ty, co sushi neradi. Sushi dobré, kuře na kari s kokosovým mlékem také a obojího obří porce. Prostředí průměrné, nijak neurazí, ani nenadchne, chybí mi stylizace podniku. Obsluha podobně jako prostředí - neurazí, nenadchne. Nijak zvlášť se nestará, ale ani na Vás nekašle. Určitě je výhodou dobrá dostupnost, v centru a přímo u tramvajové zastávky.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tato restaurace se již stala naší oblíbenou mezi asijskými. Nejsme žádní odborníci přes tuto kuchyni, ani hůlkama nám to moc nejde:-) ale zatím nám tu vše moc chutnalo! Příště ještě musíme otestovat místní sushi. Bohužel to tu vždy trochu déle trvá, takže na rychlý oběd během pracovního dne to moc není..
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO