Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 45x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Sake Sushi & Thai restaurant

Sake restaurant najdete na Dejvické ulici nedaleko divadla Semafor a metra Hradčanská. Přijďte si vychutnat Thajské speciality i Sushi zdejších ostřílených sushimanů. Příjemná obsluha Vám doporučí česká i světová vína. Pro firmy tu mají výhodné polední nabídky v podobě "Happy Hour".

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Příjemná restaurace s velice vkusně zařízeným interiérem. Vstřícný personál působí celkem zasvěceně a ochotně poradí. Nabídka na jídelním lístku je opravdu bohatá a víceméně všechna jídla, co jsme vyzkoušeli, byla vážně chutná, hezky naservírovaná a nešlo jim vlastně nic vytknout. Osobně bych vyzdvihl výtečnou Miso sake polévku! Navíc vše je zde za relativně rozumné ceny. Určitě se sem rádi vrátíme.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 5
Pěkná restaurace kousek od metra. Jídlo nemělo chybu, zvláštně pak polévky. Bylo ho dostatek, velmi chutné a pěkně naservirovane. V restauraci ale byla dost zima. Obsluha milá, ale ve dvou lidech moc nestihali.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Naše již oblíbená asijská restaurace opět nezklamala. Koncert chutí polévka Miso Saké, Luc Lac s lososem a Cruchy Roll byly vrcholem příjemného večera. Velmi dobré točené pivo Heiniken - bohužel menší 0,25 :( je jediné negativum.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO