Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale do tohoto podniku rezervace neposkytujeme. Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do tohoto podniku naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Saint Patrick PUB

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Pěkná restaurace v centru, nabízí prostornou zahrádku. My si dali pšeničné pivo a Kilkenny, speciál Irské pivo. Na jídlo nabízí od všeho něco. Obsluha rychlá ale mohla být milejší
Restaurace Saint Patrick PUB
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
Irska hospoda jen podle jména . Pivo Guiness které holky točí jako při polce. Určitě by stalo za to změnit atmosféru at uz irskou hudbou (podkresem- nikoliv rámu sem kde se lidi u stolu neslyší ). Majstrštyk - chuťovka k pivu chlebova sláma s cesnekovym dipem bez nápadu a invence jako ostatní položky v nabídce.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemný podnik v centru Brna. Interiér je laden do dřeva, mají dvě patra, takže dostatek místa i v pátek bez rezervace. Pivecko bylo dobré, obsluha celkem stihala, na to jak bylo plno.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Jedná se o příjemný podnik, kde však nečekejte žádné nekuřácké prostory - cítit kouřem budete, ať už vás usadí kdekoliv. Obsluha je ochotná, jen pokud vás v horní části nesedí více, tak pomalá. Jídlo normální, nenadchne, ale ani neurazí. Celkově průměrný podnik, kam prostě zajít na pivo - i když mírně dražší.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Příjemné prostředí. Co mne však překvapilo (nebo jsem na RESTU.cz špatně přečetla), restaurace je kuřácká. Jídlo super.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO