Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 64x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Saiko Cuisine Restaurant

Přehled hodnocení
89% celkově
90% personál
82% prostředí
84% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 36x
4 18x
3 6x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Velice příjemná restaurace zaměřená na asijskou kuchyní, která si dlouhodobě drží vysokou úroveň obsluhy i kvality jídla. Nabízí nejlepší sushi v Liberci a domácí zmrzlina z černého sezamu je báječná :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Saiko v hotelu Pytloun patří mezi místa, kde dostanete nejlepší sushi široko daleko. Ať jde o rýži, rybu či wasabi, tak vše je kvalitní a čerstvé. Při poslední návštěvě potěšila polévka miso, která byla součástí skvělého sushi setu, tuším č. 21. Obsluha v podobě mladé slečny potěšila milým přístupem a ochotou.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
1./ prostředí mě překvapilo, čekal jsem něco vzdušnějšího a více orientálního. Uspořádání nenabízí příliš soukromý, stejně jako osvětlení. 2./ personál ochotný, chvílema zmatenější. Se zpožděním jídla se vypořádali zákuskem zdarma, což je v pořádku, ale kdybychom přišli na čas (byli jsme dříve) bývali bychom nestihli zaplacený program a to vám pak je dezert k ničemu. 3./ Sushi velmi dobré, jen jsem zvyklejší mít rybu chlazenější, tohle již na stole mělo pokojovou teplotu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo bylo velmi dobré, zřejmě šikovný kuchař. Měli jsme sushi a to bylo exceletní, chutě do detailu vyladěné. Dojem kazí poněkud ztísněný prostor, kde je pak rušno. Obsluha byla velmi milá a ochotná, ale často na něco zapomněli, něco chybělo. Rádi tam půjdeme znovu, ale člověk nesmí být hnidopich :-)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Od první minuty, kdy jsme do restaurace vstoupili, bylo jasné, že zažijeme něco nevšedního. Když jsem přišli, v restaurace seděl jen jeden další pár, ale pak se rychle zaplnila. Vybral jsem si pálivou thajskou polévku a pak japonskou rybu a byl nadšen. Partnerka nejí maso, což zde nebyl problém a když jsem její zeleninu pak ochutnal, byla připravená moc dobře
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné upravené elegantní prostředí, jen televize byla spíše rušivým elementem - do prostor zcela nezapadala. Obsluha příjemná, ochotná. Jídlo bylo dobré, celkově jsme si večeři užili.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci Saiko Cousine jsem byl poprve. Uz od pohledu je to restaurace na urovni. Hezky prostreno, krasne prostredi a mily a vstricny personal. Na jidlu jsem si pochutnal. Na takove pokrmy urcite nenarazite v kazde druhe restauraci. Urcite vrele doporucuji.
Saiko Cuisine Restaurant
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Příjemná restaurace s výbornou kuchyní, která ale slouží zároveň jako restaurace pro hotelové hosty, což z mé strany trochu ubírá na atraktivitě. Personál je moc milý a ochotný poradit s výběrem, v nabízených jídlech se vyzná. Toto určitě nebyla naše poslední návštěva :-)

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO