Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 69x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Saiko Cuisine Restaurant

Přehled hodnocení
90% celkově
90% personál
84% prostředí
86% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 38x
4 21x
3 6x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Chodím na zlaté curry s krevetami a zmrzlinu ze zeleného čaje. Obojí je vynikající, takže vřele doporučuji. Jinak je restaurace většinou obsazená hotelovými hosty.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Obsluha na jedničku, pán byl velice příjemný. Kuchyně v obvyklé, dobré kvalitě. Restauraci s klidným svědomím doporučíme milovníkům sushi a jiných asijských pokrmů.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Po počátečních zmatcích s restu rezervací (fy Pytloun provozuje v Liberci více podniků) jsme byli obslouženi. Obsluha je schopna doporučit, pomocí s výběrem. Mile potěšil nealkoholický aperitiv. Vyzkoušeli jsme jak japonskou. Tak thajskou kuchyni. Je přizpůsobena středoevropské chuti, zejména pálivost.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tohle byla naše druhá návštěva a byla významně horší. Sushi bylo dobré, ale nenazval bych ho vynikajícím. Tuňák a krevety byli sice čerstvé, ale kvalita byla trochu horší. Prostředí a obsluha vynikající.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Velice příjemná restaurace zaměřená na asijskou kuchyní, která si dlouhodobě drží vysokou úroveň obsluhy i kvality jídla. Nabízí nejlepší sushi v Liberci a domácí zmrzlina z černého sezamu je báječná :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Saiko v hotelu Pytloun patří mezi místa, kde dostanete nejlepší sushi široko daleko. Ať jde o rýži, rybu či wasabi, tak vše je kvalitní a čerstvé. Při poslední návštěvě potěšila polévka miso, která byla součástí skvělého sushi setu, tuším č. 21. Obsluha v podobě mladé slečny potěšila milým přístupem a ochotou.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
1./ prostředí mě překvapilo, čekal jsem něco vzdušnějšího a více orientálního. Uspořádání nenabízí příliš soukromý, stejně jako osvětlení. 2./ personál ochotný, chvílema zmatenější. Se zpožděním jídla se vypořádali zákuskem zdarma, což je v pořádku, ale kdybychom přišli na čas (byli jsme dříve) bývali bychom nestihli zaplacený program a to vám pak je dezert k ničemu. 3./ Sushi velmi dobré, jen jsem zvyklejší mít rybu chlazenější, tohle již na stole mělo pokojovou teplotu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo bylo velmi dobré, zřejmě šikovný kuchař. Měli jsme sushi a to bylo exceletní, chutě do detailu vyladěné. Dojem kazí poněkud ztísněný prostor, kde je pak rušno. Obsluha byla velmi milá a ochotná, ale často na něco zapomněli, něco chybělo. Rádi tam půjdeme znovu, ale člověk nesmí být hnidopich :-)

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO