Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 73x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Saiko Cuisine Restaurant

V japonsko-thajské restauraci Saiko Cuisine ochutnáte opravdovou exotiku. Kuchyni šéfují rodilí Thajci, kteří se drží  originálních receptur. Dbají na autenticitu pokrmů a čerstvost surovin. Kvality podniku potvrzuje vítězství v Czech Gastronomy Awards v kategorii Restaurace roku v Libereckém kraji.

Těšte se na moderní a elegantní interiér s orientálními prvky. Velmi oblíbené jsou zdejší live sushi show, které v létě probíhají pod širým nebem na příjemné zahradní terase.

Dobrá zpráva pro vegetariány – jídla vám na požádání připraví bez masa. Vyzkoušet tu můžete také řadu speciálních nápojů v čele se superzdravou kombuchou.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 2
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Neměli kompletní nabídku uvedenou v menu, ale jinak moc dobré
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Saiko bylo vždy jistotou kvalitní japonské a thajské kuchyně. Podle pana vrchního se s přelomem roku mění i kuchaři. A je to trochu znát. Miso polévku nám po dohodě přinesli novou, bez předehnaného množství sojovky. Sushi nebylo výborné jako vždy, ale maximálně dobré.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO