Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 14. října byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do 3. listopadu a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

2 fotky
Na mapě

Informace Restaurace Sagasserovy boudy U Bohouše

Restaurace nabízí zákazníkům poctivou krkonošskou stravu. Možnost pořádání firemních akcí, svatebních hostin. Rovněž lze zde domluvit vyhlídkové lety vrtulníkem nad Sněžku a okolí. Restaurace nabízí speciality z hovězího masa Highland Cattle z vlastního ekologického zemědělství. Vyhlášené jsou zde vynikající steaky, ražničí na červeném portském víně a guláš dle speciálního receptu. Restaurace je otevřena přes sezónu, mimo sezónu je pak otevírána nepravidelně.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno