Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Sabores Tapas & Vinos

Přehled hodnocení
80% celkově
75% personál
80% prostředí
90% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 2x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Výborné španělské tapas, pěkný výběr, z dobrých surovin, výborně připravené. Kvalitní vína. Ve vínu se ale obsluha do hloubky nevyzná. Hlavní obsluhující se snaží konverzovat, ale preferovali bychom, kdyby byl raděj rychlejší a pozornější. Byli jsme podruhé a několikrát jsme museli žádat o chléb a příliš dlouho na něj čekali, přestože personál spolu v kroužku vesele konverzoval. S ohledem na cenovou hladinu podniku je toto mínus.
Restaurace Sabores Tapas & Vinos
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Skvele spanelske pinchos a tapas, vybornd provedene. Hezky servirovane. Prostredi bylo na spanelsky bar trochu sterilni tesila jsem se na trochu vic atmosfery. Restaurace je ale otevrena kratce a tak se treba atmosfera s plnejsim lokalem zmeni.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Tapas bar je relativne cerstve otevren, proto tam vetsinou clovek v prubehu tydne sedi temer osamocen. Vina jsou docela dobra, tapas, tj. sunka a syry jsou v prumerne.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO